Chcemy aby "RereKumkum" było miejscem całym dla dzieci
w którym zawsze będą one na pierwszym planie!

Co nas wyróżnia?

  • Kameralny charakter – jesteśmy niewielką placówką, dzięki czemu wszyscy – rodzice, dzieci, wychowawcy dobrze się tu znają! W Klubie panuje prawdziwie domowa atmosfera co sprawia, że maluchy chętnie u nas przebywają. Dzięki małej grupie klubowiczów jesteśmy w stanie otoczyć właściwą opieką każdego z nich, nie brakuje nam też czasu, by wspierać  indywidualny rozwój i odkrywać talenty naszych podopiecznych.
  • Zaangażowani, troskliwi opiekunowie – jesteśmy zespołem młodych mam, dlatego dobrze wiemy, co jest dobre dla Twojej pociechy. Posiadamy nie tylko niezbędne kwalifikacje ale także a właściwie przede wszystkim energię i zapał do pracy z najmłodszymi!
  • Opieka psychologiczna każdego dnia – dzięki obecności w naszej kadrze psychologa dajemy naszym maluchom gwarancję bezpieczeństwa psychologicznego. Dbamy aby każde dziecko czuło się u nas akceptowane i szanowane. Staramy się wzmacniać mocne strony naszych podopiecznych, pracujemy nad ich poczuciem wartości, gdyż tylko prawidłowo ukształtowana, silna osobowość umożliwia dobre funkcjonowanie w przyszłości!
  • Zadowolenie maluchów – najważniejsze jest dla nas dobre samopoczucie każdego klubowicza! Dbamy aby uśmiech nie znikał z ich buziek – zachęcamy maluchy do szalonej zabawy, nie zapominając przy tym o chwilach spokoju i wyciszenia. Stawiamy na indywidualne podejście do naszych podopiecznych. Zdajemy sobie sprawę, że ci najmłodsi wymagają 100% naszego zainteresowania i uwagi.
  • Oferta skrojona na miarę potrzeb – proponujemy zarówno regularną, codzienną opiekę w formie abonamentów miesięcznych, jak i doraźny pobyt dziecka w Klubie w zakresie czasowym dogodnym dla Rodzica. Zaopiekujemy się Twoją pociechą choćby przez godzinę!
  • Bogate wyposażenie – do dyspozycji klubowiczów oddajemy nowoczesne i w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych pomieszczenia: przestronną bawialnię, dziecięcą toaletę, szatnię oraz plac zabaw. Ściany naszego Klubu wypełnione są stymulującymi rozwój elementami a półki pełne zabawek i pomocy edukacyjnych!
  • Bezpieczne otoczenie – spełniamy wszelkie wymagania SANEPID-u oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zadbaliśmy by otoczenie, wyposażenie oraz zabawki w Klubie posiadały niezbędne atesty i certyfikaty. Dla zapewnienia maksimum komfortu udostępniliśmy Rodzicom przestronny parking aby każdy z klubowiczów dotarł do nas cały i zdrowy!
  • Dogodna lokalizacja – mieścimy się w cichej i spokojnej okolicy! Łatwo do nas trafić, gdyż znajdujemy się nieopodal głównej drogi komunikacyjnej, w pobliżu centrum miejscowości, pętli autobusowej i stacji PKP.
 
©2020 RereKumkum.. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/52/105657
Projekt i realizacja: Kilos.pl