Patrzymy na świat oczami dziecka! Razem stawiamy pierwsze
kroki. Jesteśmy po to, by rozumieć, wspierać, pomagać.

Nasza misja

Naszą misją jest stworzenie bezpiecznej, pełnej miłości, akceptacji i wzajemnego szacunku przestrzeni, w której maluchy w swobodny i nieskrępowany sposób będą poznawać świat w atmosferze zabawy połączonej z edukacją.

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym maksimum uwagi, z zachwytem reagując na ich codzienne poczynania, tak aby byli beztroskimi, w pełni akceptującymi siebie dziećmi, które wyrosną na szczęśliwych, mądrych i zaradnych dorosłych!

Naszym celem jest wszechstronny rozwój klubowiczów – motoryczny, emocjonalny, społeczny, intelektualny i duchowy. Chcemy aby „RereKumkum” było otwarte na potrzeby i zainteresowania swoich podopiecznych, dlatego wspieramy dziecięce talenty, wyzwalamy drzemiącą w nich twórczość i kreatywność. Promujemy ponadto zdrowy i aktywny tryb życia, w zgodzie ze sobą i środowiskiem, w którym funkcjonujemy.

Towarzyszymy dzieciom w najważniejszym dla nich okresie, dlatego wspólnie z nimi pracujemy nad poznaniem i zrozumieniem otaczającego świata, pomagamy w procesie kształcenia ich samodzielności oraz doskonalenia umiejętności, pozwalających sprostać wymaganiom dnia codziennego.

"RereKumkum" stoi na straży następujących wartości: SZCZĘŚCIE, DOBRO, SZACUNEK, AKCEPTACJA.

 
©2020 RereKumkum.. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/1/105657
Projekt i realizacja: Kilos.pl