"RereKumkum" to miejsce, które powstało z myślą
o najmłodszych dzieciach po to, aby mogły czerpać
z dzieciństwa wszystko, co najlepsze!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy domowym Klubem Malucha, dedykowanym dzieciom między 1 a 3 rokiem życia, w którym pod fachową opieką pedagogów i wychowawców maluszki radośnie i beztrosko spędzą czas  na kreatywnych, rozwijających zabawach z rówieśnikami.

Powstaliśmy, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak trudno godzić codzienne obowiązki z aktywnym rodzicielstwem. Naszym celem jest wspieranie Rodziców w zapewnieniu profesjonalnej opieki dla swoich pociech w bezpiecznym i przyjaznym dzieciom otoczeniu.

Dokładamy wszelkich starań aby godziny spędzone w Klubie mijały w rodzinnej, pełnej ciepła i troski atmosferze, w której nasi podopieczni znajdą przestrzeń dla wyrażania własnych emocji oraz zaspokajania indywidualnych potrzeb.

Klub aktywnego malucha

Jesteśmy Klubem AKTYWNEGO Malucha! U nas każdy dzień ma określony rytm, zgodny z opracowywanym każdego dnia scenariuszem zajęć. Nasi opiekunowie dbają aby codziennie wspierać rozwój umiejętności intelektualnych, emocjonalnych i społecznych klubowiczów, zachęcając ich do inspirujących zabaw i aktywności.

W "RereKumkum" nie sadzamy dzieci przed telewizorem. Zamiast tego proponujemy różnorodne zajęcia  – od szalonej zabawy, wspólnych tańców i śpiewu do działań twórczych i edukacyjnych. Wiemy, że „ruch to zdrowie”, dlatego ważne jest dla nas aby nasi podopieczni dużo się ruszali - podczas porannej gimnastyki, czy innych zabaw w sali i na świeżym powietrzu.

Każdego dnia zachęcamy maluchy do działania, by chęć odkrywania stała się ich naturalną potrzebą. Pozwalamy im poznawać otaczający świat "całym sobą" - wykorzystując wszelkie dostępne zmysły! Nieustannie dostarczamy nowych, stymulujących bodźców, które obserwujemy, dotykamy, słuchamy, wąchamy, smakujemy i odczuwamy.

"RereKumkum" zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

Jesteśmy do dyspozycji maluchów przez cały rok!

 
©2020 RereKumkum.. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/53/104676
Projekt i realizacja: Kilos.pl